T E S T A   L A B

به آزمایشگاه تخصصی تستا خوش‌آمدید

شرکت آزمایشگاه کنترل کیفی تستا در سال 1384 با موضوع تاسیس احداث، اجرا، راه اندازی و مدیریت آزمایشگاه های مرجع آزمون و کالیبراسیون و ممیزی به منظور کنترل کیفیت و تضمین ایمنی مواد غذایی، بهداشتی، آرایشی و دارویی اعم از مصارف انسانی یا حیوانی و نانو بیوتکنولوژی ، تدوین استانداردها و همچنین اخذ نمایندگی از موسسات بین المللی و بازرسی و نمونه برداری از واحد ها و اماکن تولید، عرضه، صادر و وارد کننده کلیه کالا ها و محصولات از اخذ مجوزهای لازم به ثبت رسید و شروع به فعالیت نموده است.

  • 25 سال سابقه فعالیت
  • مدرن ترین تجهیزات
  • دارای گواهینامه های معتبر

خدمات تستا

ارائه بهترین خدمات تخصصی در حوزه کنترل کیفی

آزمون

شرکت تستا با اخذ مجوز از نهاد های قانونی ذیربط از جمله وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ،سازمان ملی استاندارد ، وزارت جهاد کشاورزی ،سازمان دامپزشکی و سازمان حفاظت از محیط زیست در بخش آزمون در زمینه های ذیل فعالیت می نماید: 1)بخش سم شناسی و روش های نوین دستگاهی 2)بخش کنترل فیزیکوشیمیایی 3)بخش میکروبیولوژی و مولکولاربیولوژی

کالیبراسیون

آزمایشگاه کنتزل کیفی تستا در سال 1391 موفق به اخذ اولین گواهینامه ISO 17025 از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران در حوزه کالیبراسیون و آزمون گردیده و در ممیزی های ادواری تاکنون این گواهینامه تایید و تمدید شده است ، واحد کالیبراسیون شرکت تستا در زمینه های ذیل فعالیت می نماید : ابعاد ،فشار ،دما ،جرم ،حجم،رطوبت و دوز

آموزش

با توجه به امکانات نوین و دامنه شمول بسیار وسیع فعالیت در مقایسه با سایر آزمایشگاه های بخش دولتی و خصوصی این آزمایشگاه با اخذ مجوز از سازمان ملی استاندارد و وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی سهم بالایی در آموزش و بازآموزی مسولین فنی و مدیران کنترل کیفیت واحدهای تولیدی موادغذایی و بهداشتی دارد. همچنین با موسسات آموزشی و پژوهشی از جمله دانشکده های داروسازی ،کشاورزی و علوم در آموزش و نیز انجام پروژه های پایان نامه و پژوهشی دانشجویان و اساتید همکاری می نماید .

بازرسی

این شرکت با در دست داشتن مجوز از سازمان ملی استاندارد در زمینه بازرسی و نمونه برداری از مواد غذایی ، محصولات کشاورزی ، روغن های گیاهی و کالاهای مصرفی فعالیت می نماید .

ویژگی های آزمایشگاه تستا

واحد IT

آزمایشگاه کنترل کیفی تستا با در اختیار داشتن سه نرم افزار تستا لیمز (Testa lims )،اتوماسیون اداری فرزین و نرم افزار مالی همکاران سیستم کلیه فرآیند های فنی و مدیریتی خود را تحت بالاترین سطوح امکان پذیر خودکار درآورده است. این آزمایشگاه برای اولین در ایران با بهره گیری از اصول سامانه مدیریت اطلاعات آزمایشگاه LIMS نسبت به استقرار نرم افزار Testa Lims اقدام نموده تا بدین وسیله کلیه فرآیندهای فنی و مدیریتی آزمایشگاه تحت کنترل قرارگیرد.

واحد تضمین کیفیت

این آزمایشگاه در سال 1391 موفق به اخذ اولین گواهینامه ISO 17025 از مراکز ملی تایید صلاحیت ایران در حوزه کالیبراسیون و آزمون گردید و در ممیزی های ادواری تاکنون این گواهینامه تایید و تمدید شده است.

واحد تحقیق و توسعه

آزمایشگاه کنترل کیفی تستا با در اختیارداشتن کادری مجرب در مقاطع دکتری و فوق لیسانس نسبت به توسعه فعالیت خود در زمینه های ذیل اقدام می نمایید: 1)افزایش دامنه فعالیت . 2)مشارکت در تدوین و بازنگری بروشورهای استاندارد. 3)همکاری با متقاضیان در بخش خصوصی برای تهیه فرمولاسیون و ارتقاء محصولات .

واحد بازرسی

این آزمایشگاه در سال 1391 موفق به اخذ اولین گواهینامه ISO 17025 از مراکز ملی تایید صلاحیت ایران در حوزه کالیبراسیون و آزمون گردید و در ممیزی های ادواری تاکنون این گواهینامه تایید و تمدید شده است.