T E S T A   L A B

واحد تحقیق، توسعه و سرمایه‌گذاری تستا

این بخش با در اختیار داشتن کادری مجرب رابط بین آزمایشگاه کنترل کیفیت و کلیه مراکز علمی و پژوهشی معتبر در داخل و خارج کشور و مشتریان بوده و وظیفه اصلی این بخش انجام پروژه های تحقیقاتی با همکاری مراکز علمی و همچنین افزایش توان و سطح علمی آزمایشگاه و تدوین روش های پیشرفته و جدید جهت بخش های مختلف آزمایشگاه می باشد.

خدمات تخصصی تستا

شرکت تستا با اخذ مجوز از نهاد های قانونی ذیربط از جمله وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ،سازمان ملی استاندارد ، وزارت جهاد کشاورزی ،سازمان دامپزشکی و سازمان حفاظت از محیط زیست در حوزه آزمون، گواهینامه ISO 17025 از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران در حوزه کالیبراسیون و مجوز از سازمان ملی استاندارد در زمینه بازرسی و نمونه برداری در چهار حوزه آزمون، کالیبراسیون، آموزش و بازرسی خدمات ارائه می دهد.

چرا باید تستا را انتخاب کنید

شرکت آزمایشگاه کنترل کیفی تستا در سال 1384 با موضوع تاسیس احداث، اجرا، راه اندازی و مدیریت آزمایشگاه های مرجع آزمون و کالیبراسیون و ممیزی به منظور کنترل کیفیت و تضمین ایمنی مواد غذایی، بهداشتی، آرایشی و دارویی اعم از مصارف انسانی یا حیوانی و نانو بیوتکنولوژی ، تدوین استانداردها و همچنین اخذ نمایندگی از موسسات بین المللی و بازرسی و نمونه برداری از واحد ها و اماکن تولید، عرضه، صادر و وارد کننده کلیه کالا ها و محصولات از اخذ مجوزهای لازم به ثبت رسید و شروع به فعالیت نموده است.

  • 25 سال سابقه فعالیت
  • مدرن ترین تجهیزات
  • دارای گواهینامه های معتبر

مقالات پژوهشی تستا

تراریختگی

محصولات تراریخته گیاهان، حیوانات، آنزیم ها و یا باکتری هایی هستند که برای ایجاد یک خاصیت ویژه در آنها، یک ژن از یک موجود زنده دیگر به ساختار ژنتیک (DNA) آنها انتقال یافته است.

آنتي بيوتيك در پرورش دام و طيور

انواع آنتي بيوتيك ها در پرورش دام و طيور به عنوان فاكتور رشد استفاده مي شود؛ درحالي كه به گفته محققان باقي مانده اين مواد در محصولات دامي براي سلامت انسان ها مضر است.

خطرات سموم باقی مانده در میوه و سبزی

سازمان حفظ نباتات کشور به عنوان متولی کنترل آفات و بیماری ها، سموم مورد استفاده در محصولات کشاورزی را تحت کنترل و نظارت وارد می کند و با دستورالعمل ها و توصیه های فنی کارشناسان خود سموم با حجم کم و دوره کارنس پایین را پس از رعایت سایر روش های مبارزه غیرشیمیایی توصیه می کند.